Robot aspirator Roborock Qrevo 798, 10000Pa, mopare, negru, 96.5x353x350mm
Aspiratoare
Robot aspirator Roborock Qrevo 798, 10000Pa, mopare, negru, 96.5x353x350mm
Producator:
Roborock
Disponibilitate:
Stoc epuizat
3.083,99 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Product colour | Black |
| Power cord included | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Remotely operated | Yes |
| Manual | Yes |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Base station | Yes |
| Shape | Round |
| Wet mopping | Yes |
| Automatic base station return | Yes |
| Runtime | 180 min |
| Dust container type | Dust bag |
| Battery capacity | 5200 mAh |
| Height | 96.5 mm |
| Width | 350 mm |
| Depth | 353 mm |
| Battery life | 300 m² |
| Power consumption (typical) | 60 W |
| Suction power | 10000 Pa |
| Dust container type (base) | Dust bag |
| Dust capacity (vacuum cleaner) | 0.33 L |
| Navigation type | Laser Distance Sensor (LDS), LiDAR |
| Dust capacity (base) | 2.7 L |
| Package depth | 389 mm |
| Package width | 561 mm |
| Water tank capacity | 0.8 L |
| Noise level | 65 dB |
| Base station dimensions (W x D x H) | 340 x 487 x 519 mm |
| Package height | 433 mm |
| Integrated sensors | Ultrasonic sensor |
| Package weight | 16.4 kg |
| Weight | 14.2 kg |
| Producator | ROBOROCK |
| Garantie | 24 |

Nu există recenzii încă.