Roborock Q8 MAX PLUS Vacuum Cleaner – Wh
Aspiratoare
Roborock Q8 MAX PLUS Vacuum Cleaner – Wh
Producator:
Roborock
Disponibilitate:
Stoc epuizat
3.083,99 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| Rechargeable | Yes |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Power cord included | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Product colour | White |
| Manual | Yes |
| Package type | Box |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Base station | Yes |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Shape | Round |
| Package depth | 440 mm |
| Package height | 448 mm |
| Package width | 350 mm |
| Wet mopping | Yes |
| Dust capacity (total) | 0.77 L |
| HEPA filtration system | No |
| Noise level | 67 dB |
| Dust capacity (base) | 2.5 L |
| Self-emptying dust container | Yes |
| Dirt separating method | Filtering |
| Brush type | Roller brush |
| Floor surfaces supported | Carpet, Hard floor |
| Battery capacity | 5200 mAh |
| Runtime | 240 min |
| Suction power | 5500 Pa |
| Dust container type | Combi |
| Obstacle detection | Yes |
| Height | 96.5 mm |
| Width | 350 mm |
| Depth | 353 mm |
| Base station dimensions (W x D x H) | 305 x 440 x 448 mm |
| Cleaning cloth | Yes |
| Water tank capacity | 0.35 L |
| Integrated sensors | Gyroscope |
| Dust container type (base) | Dust bag |
| Base station functions | Charging, Purification |
| Navigation type | Laser Distance Sensor (LDS), LiDAR |
| Base station weight | 4.5 kg |
| Power consumption (typical) | 59 W |
| Package weight | 12.3 kg |
| Weight | 8.68 kg |
| Dust capacity (vacuum cleaner) | 0.47 L |
| Producator | ROBOROCK |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.