Jimmy JV83 Vacuum Cleaner
Aspiratoare
Jimmy JV83 Vacuum Cleaner
Producator:
Jimmy
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.037,99 lei
Stoc epuizat
| Product colour | Blue |
|---|---|
| On/off switch | Yes |
| Package width | 700 mm |
| Package height | 186 mm |
| Cleaning type | Dry |
| Dust container type | Dust bag |
| Dirt separating method | Cyclonic/filtering |
| Power control | Mechanical |
| Number of dust bags | 1 pc(s) |
| Variable power | Yes |
| Package depth | 289 mm |
| Noise level | 78 dB |
| Dust container full indicator | No |
| Cleaning surfaces | Bare floor, Carpet, Hard floor, Stair steps, Upholstery |
| Handle controls | Yes |
| Maximum input power | 450 W |
| Vacuum air filtering | Air-clean |
| Dust capacity | 0.5 L |
| Number of power levels | 3 |
| AC input voltage | 25.2 V |
| Package weight | 47 kg |
| Suction power | 135 AW |
| Producator | JIMMY |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.