Aspirator vertical Rowenta X-Pert 6.60 Animal Care RH6878WO, 100W, autonomie 45 min, cap de aspirare motorizat cu iluminare LED, capacitate recipient 0.55L, 2 trepte de putere, functie BOOST, rosu/gri
Aspiratoare
Aspirator vertical Rowenta X-Pert 6.60 Animal Care RH6878WO, 100W, autonomie
Producator:
Rowenta
Disponibilitate:
8 în stoc
780,99 lei 1.079,99 lei
8 în stoc
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
|---|---|
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Power source | Battery |
| Country of origin | China |
| Wall mountable | Yes |
| Charging base | Yes |
| Package width | 143 mm |
| Removable battery | Yes |
| Cleaning type | Dry |
| Dirt separating method | Cyclonic |
| Car care | Yes |
| Dust container type | Bagless |
| Easy to empty container | Yes |
| Crevice tool | Yes |
| Charging time | 4 h |
| Brush shape | Rectangular |
| Animal care | Yes |
| Product type | 2-in-1 stick vacuum |
| Package height | 386 mm |
| Battery voltage | 18 V |
| Width | 252 mm |
| Number of speeds | 2 |
| Upholstery nozzle included | Yes |
| Noise level | 85 dB |
| Runtime | 45 min |
| Maximum input power | 100 W |
| Vacuum brushes included | Mini turbo brush |
| Package weight | 5.42 kg |
| Weight | 3.52 kg |
| Built-in LED lighting | Yes |
| Removable handheld vacuum | Yes |
| Parking position | Yes |
| Vacuum air filtering | Cyclonic |
| Suction power | 25 AW |
| Weight (without accessories) | 2.4 kg |
| Product colour | Red, Grey |
| Dust capacity | 0.55 L |
| Package depth | 724 mm |
| Height | 1133 mm |
| Special nozzle | Nein |
| Up top adapter | Yes |
| Producator | ROWENTA |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.