Aspirator vertical Rowenta X-Force Flex 12.60 Aqua RH98C0WO, 320 W, 0.9 l, Autonomie 45 minute, Albastru/Negru
Aspiratoare
Aspirator vertical Rowenta X-Force Flex 12.60 Aqua RH98C0WO, 320 W,
Producator:
Rowenta
Disponibilitate:
3 în stoc
1.851,99 lei 2.386,99 lei
3 în stoc
| Width | 120 mm |
|---|---|
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Built-in display | Yes |
| Power source | Battery |
| Country of origin | China |
| Charging time | 3 h |
| Power plug type | Type C |
| Products per pallet | 30 pc(s) |
| Product colour | Blue, Grey |
| Height | 255 mm |
| Dirt separating method | Cyclonic |
| Dust container type | Bagless |
| Washable filter | Yes |
| Easy to empty container | Yes |
| Crevice tool | Yes |
| Cleaning type | Dry&wet |
| Brush shape | Rectangular |
| Product type | 2-in-1 stick vacuum |
| Variable power | Yes |
| Weight | 5.1 kg |
| Package width | 228 mm |
| Removable filter | Yes |
| Package height | 395 mm |
| Battery voltage | 25.2 V |
| Package depth | 578 mm |
| Suction power | 150 AW |
| Upholstery nozzle included | Yes |
| Dust capacity | 0.9 L |
| Weight (without accessories) | 3 kg |
| Runtime | 45 min |
| Products per pallet layer | 6 pc(s) |
| Cleaning surfaces | Bare floor, Carpet, Hard floor, Stair steps, Tile, Upholstery |
| Vacuum brushes included | Turbo brush |
| Noise level | 82 dB |
| Maximum input power | 320 W |
| Package weight | 8.89 kg |
| Depth | 1250 mm |
| Special nozzle | Agua nozzle |
| Products per intermodal container (40ft, HC) | 960 pc(s) |
| Producator | ROWENTA |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.