Aspirator fara sac Samsung VCC43Q0V3D/BOL, 700W, Putere reglabila, Albastru
Aspiratoare
Aspirator fara sac Samsung VCC43Q0V3D/BOL, 700W, Putere reglabila, Albastru
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
Stoc epuizat
500,99 lei
Stoc epuizat
| Product colour | Blue |
|---|---|
| On/off switch | Yes |
| Width | 280 mm |
| Control type | Buttons, Rotary |
| Power source | AC |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Package width | 310 mm |
| Weight | 4.2 kg |
| Package weight | 6.9 kg |
| Package depth | 552 mm |
| Depth | 395 mm |
| Cleaning type | Dry |
| Dust container type | Bagless |
| Proper use | Home |
| Cord storage | Yes |
| Power control | Mechanical |
| Cord length | 6 m |
| Variable power | Yes |
| Noise level | 80 dB |
| Annual energy consumption | 34 kWh |
| Automatic cord rewinder | Yes |
| Maximum input power | 850 W |
| Dust capacity | 1.3 L |
| Package height | 331 mm |
| Suction power | 210 AW |
| Height | 238 mm |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.