Aspirator fara sac Philips Seria 2000 XB2125/09, 850 W, 1.3 L, Tehnologie PowerCyclone 4, Filtru Super Clean, Albastru
Aspiratoare
Aspirator fara sac Philips Seria 2000 XB2125/09, 850 W, 1.3
Producator:
Philips
Disponibilitate:
Stoc epuizat
843,99 lei
Stoc epuizat
| Product colour | Blue |
|---|---|
| Housing material | Plastic |
| Country of origin | China |
| Control type | Buttons |
| Power source | AC |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Package depth | 330 mm |
| Width | 270 mm |
| Weight | 4.4 kg |
| Package height | 285 mm |
| Height | 250 mm |
| AC input voltage | 230 V |
| Cleaning type | Dry |
| Dust container type | Bagless |
| Washable filter | Yes |
| Integrated fold-out crevice tool | Yes |
| Crevice tool | Yes |
| Dirt separating method | Filtering |
| Package width | 490 mm |
| Tube parts quantity | 2 |
| Proper use | Home |
| Park/storage assist | Yes |
| Storage compartment | Yes |
| Handles quantity | 1 |
| Tube type | Telescopic |
| Tube material | Metal |
| Rotary wheel | Yes |
| Cleaning surfaces | Carpet, Hard floor |
| Noise level | 77 dB |
| Motor protection filter | Yes |
| Cord length | 6 m |
| User manual recycled paper | Yes |
| Cable length | 6 m |
| Input power (IEC) | 750 W |
| Wheels material | Plastic |
| Removable filter | Yes |
| Special nozzle | Multi-purpose nozzle |
| Depth | 408 mm |
| Maximum input power | 850 W |
| Dust capacity | 1.3 L |
| Vacuum air filtering | Philips Super Clean Air |
| Operating radius | 8.8 m |
| Number of nozzles | 1 |
| Total amount of recycled materials used for making | 90% |
| Maximum power | 850 W |
| Package weight | 6.48 kg |
| Producator | PHILIPS |
| Garantie | 24 |


Nu există recenzii încă.