Aspirator fara fir Xiaomi G9, 120AW, 60 min autonomie, Alb
Aspiratoare
Aspirator fara fir Xiaomi G9, 120AW, 60 min autonomie, Alb
Producator:
Xiaomi
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.168,99 lei
Stoc epuizat
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
|---|---|
| Depth | 256 mm |
| Product colour | White |
| Built-in display | No |
| Housing material | Plastic |
| Power source | Battery |
| Battery type | Built-in |
| Country of origin | China |
| Weight | 3.8 kg |
| Cleaning type | Dry |
| Dirt separating method | Cyclonic |
| Dust container type | Bagless |
| Vacuum air filtering | HEPA |
| Width | 214 mm |
| Vacuum wand assembly | Yes |
| Runtime | 60 min |
| Battery capacity | 2.5 Ah |
| LED indicators | Charging |
| Charging time | 3.5 h |
| Filtration system | Yes |
| Noise level | 68 dB |
| HEPA class | HEPA 13 |
| Dirt capacity dry | 0.6 L |
| Recharge indicator | Yes |
| Battery voltage | 25.2 V |
| Suction power | 9000 Pa |
| Power consumption (typical) | 400 W |
| Height | 1286 mm |
| Number of packages | 1 |
| Producator | XIAOMI |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.