Aspirator de mana Baseus A2, putere aspirare 5000pa, timp incarcare 3 ore, filtru HEPA, cablu inclus Type-C la USB, negru
Aspiratoare
Aspirator de mana Baseus A2, putere aspirare 5000pa, timp incarcare
Producator:
Baseus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
272,99 lei
Stoc epuizat
| Product colour | Black |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Manual | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Power source | Battery |
| Battery voltage | 5 V |
| Power consumption (typical) | 70 W |
| Cleaning type | Dry |
| Car care | Yes |
| Dust container type | Bagless |
| Vacuum air filtering | HEPA |
| Runtime | 18 min |
| Vacuum wand assembly | Yes |
| Dirt separating method | Cyclonic/filtering |
| Power control | Mechanical |
| Variable power | No |
| Vacuum brushes included | Mini turbo brush |
| Motor power | 70 W |
| Special nozzle | 1 |
| Packaging content | 1 x Charging Cable 1 x Nozzle 1 x Pouch |
| Producator | BASEUS |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.