Aspirator cu sac Philips seria 5000 XD5122/10, 900W, Filtru HEPA, 77 db, cap de aspirare TriActive, cap nou de aspirare pentru tapiterie, accesoriu spatii inguste, perie integrata in maner, sac Sbag 4L, bej
Aspiratoare
Aspirator cu sac Philips seria 5000 XD5122/10, 900W, Filtru HEPA,
Producator:
Philips
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.232,99 lei
Stoc epuizat
| Housing material | Plastic |
|---|---|
| Country of origin | China |
| On/off switch | Yes |
| Package width | 340 mm |
| Control type | Buttons |
| Power source | AC |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Package height | 330 mm |
| Package weight | 7.5 kg |
| AC input voltage | 230 V |
| Cleaning type | Dry |
| Washable filter | Yes |
| Dust container full indicator | Yes |
| Crevice tool | Yes |
| Flexible hose | Yes |
| Vacuum air filtering | HEPA |
| Dust container type | Dust bag |
| Dirt separating method | Filtering |
| Bumper guard | Yes |
| Package depth | 525 mm |
| Tube parts quantity | 2 |
| Proper use | Home |
| Cord storage | Yes |
| Park/storage assist | Yes |
| Maximum input power | 900 W |
| Power control | Mechanical |
| Dust capacity | 4 L |
| Tube type | Telescopic |
| Tube material | Metal |
| Rotary wheel | Yes |
| Wheels material | Rubber |
| Cleaning surfaces | Carpet, Hard floor |
| Noise level | 77 dB |
| Motor protection filter | Yes |
| Operating radius | 9 m |
| Cord length | 6 m |
| Special nozzle | TriActive nozzle |
| Number of dust bags | 1 pc(s) |
| User manual recycled paper | Yes |
| Number of wheels | 2 wheel(s) |
| Variable power | Yes |
| Weight | 4.6 kg |
| Input power (IEC) | 750 W |
| Efficiency | 99.99% |
| Number of park/storage positions | 2 |
| Vertical storage | Yes |
| Total amount of recycled materials used for making | 100% |
| Depth | 470 mm |
| Automatic cord rewinder | Yes |
| Overheat protection | Yes |
| Height | 243 mm |
| Width | 312 mm |
| Dangerous goods | No |
| Producator | PHILIPS |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.