KEOR SPE TOWER 1000VA/800W, Outlet 8 x 10A IEC, 1-group programmable outlet, Comunication Port with SoftwareUSB & RS232 port & SNMP & EPO & ROO & 2 DRY CONTACT 2 x 12V x 9Ah, Dimensions 238 x 170 x 325
| Culoare | Negru |
|---|---|
| USB Port | Yes |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| RS-232 ports | 1 |
| Tip UPS: | Line Interactive |
| Capacitate putere UPS | 800W |
| Capacitate Rack: | None |
| Ecran LCD: | Da |
| Port USB | Da |
| UPS topology | Line-Interactive |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Number of output phases | 1 |
| Efficiency (ECO mode) | 98% |
| AC outlet types | C13 coupler |
| Power plug | C14 coupler |
| Waveform | Sine |
| Form factor | Tower |
| Output operation voltage (max) | 240 V |
| Output power factor | 0.8 |
| Emergency Power Off (EPO) | Yes |
| AC outlets quantity | 8 AC outlet(s) |
| Output power capacity | 1 kVA |
| Output operation voltage (min) | 208 V |
| Efficiency | 85% |
| Input operation voltage (min) | 175 V |
| Output voltage Total Harmonic Distortion (THD) | 3% |
| Input operation voltage (max) | 288 V |
| Management protocols | Network management,Simple Network Management Protocol (SNMP) |
| Potential-free output | Yes |
| Auto shut-off | Yes |
| Serial interface | No |
| Typical backup time at full load | 0.00016 min |
| Output power | 800 W |
| Power factor | 0.8 |
| Power source type | AC |
| Width | 170 mm |
| Depth | 325 mm |
| Weight | 14.5 kg |
| Height | 238 mm |
| Tip: | Line-interactive |
| Numar baterii | 2 |
| Atentionari Baterie slaba | Da |
| IEC C13 | 8 |
| Atentionari Mod baterie | Da |
| Tensiune de alimentare | 230 V |
| Putere | 1000 VA |
| Greutate | 14.5 Kg |
| Baterie | VRLA |
| Capacitate baterie | 9Ah/12V |
| Altii | RS232USB |
| Incarcare | 800 W |
| Dimensiuni | 325 x 238 x 170 mm |
| Producator | LEGRAND |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.