Toner Xerox 106R02762, yellow, 1000 pag, Phaser 6020 / Phaser6022 / WorkCentre 6025 / WorkCentre 6027
| Printing colours | Yellow |
|---|---|
| Colour toner page yield | 1000 pages |
| Compatibility | Phaser 6020 Phaser 6022 WorkCentre 6025 WorkCentre 6027 |
| Print technology | LED printing |
| Culoare toner | Yellow |
| Capacitate toner | sub 5.000pgs |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package width | 57.1 mm |
| Brand compatibility | Xerox |
| Package height | 761 mm |
| Package weight | 136 g |
| Package depth | 177.7 mm |
| Producator | XEROX |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.