Toner Xerox 106R02755 negru, capacitate 12k, pentru WorkCentre 6655.
| Printing colours | Black |
|---|---|
| Black toner page yield | 12000 pages |
| Compatibility | WorkCentre 6655 |
| Culoare toner | Black |
| Capacitate toner | 10.001- 20.000 pgs |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 107 mm |
| Package type | Box |
| Height | 56 mm |
| Brand compatibility | Xerox |
| Depth | 300 mm |
| Weight | 294 g |
| Producator | XEROX |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.