Toner Xerox cyan, capacitate 7.5k, pentru WorkCentre 6655
| Printing colours | Cyan |
|---|---|
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Compatibility | WorkCentre 6655 |
| Colour toner page yield | 7500 pages |
| Culoare toner | Cyan |
| Capacitate toner | 5001-10.000 pgs |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package type | Box |
| Package depth | 110 mm |
| Brand compatibility | Xerox |
| Package weight | 295 g |
| Package width | 300.2 mm |
| Package height | 56.1 mm |
| Producator | XEROX |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.