Toner Xerox 106R02739, black, 14.4 k, WorkCentre 3655.
| Printing colours | Black |
|---|---|
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Compatibility | WorkCentre 3655 |
| Black toner page yield | 14400 pages |
| Culoare toner | Black |
| Capacitate toner | 10.001- 20.000 pgs |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package type | Box |
| Package weight | 590 g |
| Brand compatibility | Xerox |
| Package width | 306 mm |
| Package depth | 122.9 mm |
| Package height | 122.9 mm |
| Producator | XEROX |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.