Toner Lexmark C342XM0, magenta, 4.5 k, compatibil cu C3426dw,MC3426adw, MC3426i
| Printing colours | Magenta |
|---|---|
| Cartridge capacity | Extra (Super) High Yield |
| Print technology | Laser printing |
| Colour toner page yield | 4500 pages |
| Compatibility | C3426dw, MC3426adw |
| Culoare toner | Magenta |
| Capacitate toner | sub 5.000pgs |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Height | 125 mm |
| Country of origin | China |
| Width | 125 mm |
| Depth | 400 mm |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Weight | 900 g |
| Producator | LEXMARK |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.