Toner Lexmark 82K2HM0 Magenta 17 K compatibil cu CX820, CX825, CS860
| Printing colours | Magenta |
|---|---|
| Print technology | Laser printing |
| Printing material shelf life | 2 year(s) |
| Colour toner page yield | 17000 pages |
| Compatibility | CX860de, CX825de, CX820de |
| Culoare toner | Magenta |
| Capacitate toner | 10.001- 20.000 pgs |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package height | 186 mm |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Package width | 498 mm |
| Package depth | 177 mm |
| Package weight | 13 kg |
| Producator | LEXMARK |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.