Toner Lexmark 78C0X20, cyan, 5 k, compatibil cu CS421dn / CS431dw / CX421adn / CX522ade
| Printing colours | Cyan |
|---|---|
| Cartridge capacity | Extra (Super) High Yield |
| Print technology | Laser printing |
| Colour toner page yield | 5000 pages |
| Compatibility | CS421dn, CX522ad, CX421adn |
| Approximate page yield (colour/CMY, ISO/IEC 19798) | 5000 pages |
| OEM code | 78C0X20 |
| Culoare toner | Cyan |
| Capacitate toner | sub 5.000pgs |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package width | 141 mm |
| Package height | 72 mm |
| Package weight | 260 g |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Package depth | 102 mm |
| Country of origin | China, Mexico |
| Producator | LEXMARK |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.