Cartus toner Lexmark 74C0H10 ,black, 20k, compatibil cu CS725DE, CS720DE, CS720DTE, CS725DTE
| Printing colours | Black |
|---|---|
| Cartridge return & recycling | Yes |
| Print technology | Laser printing |
| Black toner page yield | 20000 pages |
| Compatibility | – CS720, CS725 |
| Culoare toner | Black |
| Capacitate toner | 10.001- 20.000 pgs |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Country of origin | China |
| Package height | 100 mm |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 160 mm |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Package weight | 588 g |
| Producator | LEXMARK |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.