Toner Lexmark 73D0HY0, culoare: Yellow, capacitate: 26k pagini, compatibil cu: CS943de.
| Printing colours | Yellow |
|---|---|
| Supply type | Single pack |
| Culoare toner | Yellow |
| Capacitate toner | peste 20.001 pgs |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package depth | 465 mm |
| Package weight | 590 g |
| Country of origin | Japan |
| Package height | 73 mm |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Package width | 67 mm |
| Colour toner page yield | 26000 pages |
| Producator | LEXMARK |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.