Toner Lexmark 73D0HM0, culoare: Magenta, capacitate: 26k pagini, compatibil cu: CS943de.
| Supply type | Single pack |
|---|---|
| Printing colours | Magenta |
| Colour toner cartridges quantity | 1 |
| Culoare toner | Magenta |
| Capacitate toner | peste 20.001 pgs |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package depth | 465 mm |
| Country of origin | Japan |
| Package weight | 610 g |
| Package height | 73 mm |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Package width | 67 mm |
| Colour toner page yield | 26000 pages |
| Compatibility | CS943de |
| Producator | LEXMARK |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.