Toner Lexmark 20N0X10,black, 6k pagini, compatibil cu: CS431DW, CX431ADW.
| Printing colours | Black |
|---|---|
| Supply type | Single pack |
| Cartridge capacity | Extra (Super) High Yield |
| Print technology | Laser printing |
| Black toner page yield | 6000 pages |
| Compatibility | CS431dw, CX431adw |
| Culoare toner | Black |
| Capacitate toner | 5001-10.000 pgs |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Height | 125 mm |
| Country of origin | China |
| Width | 125 mm |
| Depth | 400 mm |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Certification | ISO/IEC 19798 |
| Weight | 967 g |
| Producator | LEXMARK |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.