Toner HP W2031A, cyan, 2.1k, HP Color LaserJet Pro M454dn, HP Color LaserJet Pro M454dw, HP Color LaserJet Pro MFP M479dw, HP Color LaserJet Pro MFP M479fdn, HP Color LaserJet Pro MFP M479fdw, HP Color LaserJet Pro MFP M479fnw.
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
|---|---|
| HP segment | Small medium business |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Printing colours | Cyan |
| Print technology | Laser printing |
| Colour toner page yield | 2100 pages |
| Colour toner cartridges quantity | 1 |
| OEM code | W2031A |
| Maximum number of stacking cartons | 32 pc(s) |
| Pallet gross width | 113.3 cm |
| Pallet gross length | 73 cm |
| Pallet gross height | 110 cm |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 168 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1100 x 730 x 1133 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192018046351 |
| Box contents | Toner cartridge; Recycling guide |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Culoare toner | Cyan |
| Capacitate toner | sub 5.000pgs |
| Compatibility | HP 415 toner cartridges work with: HP LaserJet Enterprise M455, M480 HP LaserJet Pro M479 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 40 °C |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 32.5 °C |
| Layers per pallet | 8 pc(s) |
| Package weight | 860 g |
| Package width | 363 mm |
| Brand compatibility | HP |
| Country of origin | Japan |
| Products per pallet | 168 pc(s) |
| Weight | 600 g |
| Width | 363 mm |
| Height | 123 mm |
| Package depth | 102 mm |
| Package height | 123 mm |
| Depth | 10.2 mm |
| Pallet gross weight | 165 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.