Toner HP Q2612AD, black, pachet dublu Q2612A, LaserJet 1010,LaserJet 1012, LaserJet 1015, LaserJet 1018, LaserJet 1020, LaserJet1022, LaserJet 1022N, LaserJet 1022NW, LaserJet 3015, LaserJet 3020,LaserJet 3030, LaserJet 3050, LaserJet 3052, LaserJet 3055, LaserJetM1005, LaserJet M1319F
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
|---|---|
| HP segment | Home |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Printing colours | Black |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Stacking number for pallet | 4 pc(s) |
| Print technology | Laser printing |
| Compatibility | HP 12 toner cartridges work with: |
| Black toner page yield | 4000 pages |
| OEM code | Q2612AD |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 11 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 77 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1150 x 1000 x 1216 mm |
| Pallet size (EU) | 1150 x 790 x 1082 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 883585537525 |
| Box contents | 2 toner cartridges; Recycling guide |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Black toner cartridges quantity | 2 |
| Maximum number of stacking cartons | 28 pc(s) |
| Culoare toner | Black |
| Capacitate toner | sub 5.000pgs |
| Pallet gross weight | 247 kg |
| Weight | 1.4 kg |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 40 °C |
| Package weight | 1.8 kg |
| Depth | 210 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Brand compatibility | HP |
| Layers per pallet | 7 pc(s) |
| Package width | 357 mm |
| Width | 357 mm |
| Package height | 134 mm |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Height | 13.4 mm |
| Products per pallet | 112 pc(s) |
| Total amount of recycled materials used for making | 30% |
| Operating temperature (T-T) | 7.5 – 32.5 °C |
| Country of origin | China, Japan, United States |
| Pallet weight (EU) | 164 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.