HP CE263A MAGENTA TONER CARTRIDGE , Capacitate 11000 pagini, Compatibilitate : CP4025, CP4025 DN, CP4025 N, CP4025 XH, CP4520 DN, CP4520 N, CP4520 XH, CP4525, CP4525 DN, CP4525 N, CP4525 XH.
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
|---|---|
| Colour | Yes |
| Products per pallet (EU) | 56 pc(s) |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Printing colours | Magenta |
| HP segment | Enterprise |
| Print technology | Laser printing |
| Box contents | Toner cartridge; Recycling guide |
| Package dimensions (WxDxH) | 390 x 164 x 214 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1185 x 1000 x 1212 mm |
| Pallet size (EU) | 1200 x 800 x 1009 mm |
| Colour toner page yield | 11000 pages |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Compatibility | HP 648 toner cartridges work with: |
| OEM code | CE263A |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884420186861 |
| Culoare toner | Magenta |
| Capacitate toner | 10.001- 20.000 pgs |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Height | 214 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 40 °C |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 32.5 °C |
| Package type | Box |
| Package width | 390 mm |
| Package weight | 1.84 kg |
| Weight | 1.3 kg |
| Brand compatibility | HP |
| Layers per pallet | 4 pc(s) |
| Width | 390 mm |
| Package depth | 164 mm |
| Total amount of recycled materials used for making | 13% |
| Package height | 214 mm |
| Country of origin | China, Japan |
| Depth | 16.4 mm |
| Pallet weight (EU) | 123.5 kg |
| Pallet gross weight | 186.1 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.