Cartus toner Xerox 106R02754, galben, 7.5 k, Workcentre 6655/6655i
| Toner-Color | Color |
|---|---|
| Printing colours | Yellow |
| Compatibility | WorkCentre 6655 |
| Colour toner page yield | 7500 pages |
| Culoare toner | Yellow |
| Capacitate toner | 5001-10.000 pgs |
| Toner-Capacity | 5001-10.000pgs |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 107 mm |
| Package type | Box |
| Height | 56 mm |
| Brand compatibility | Xerox |
| Depth | 300 mm |
| Weight | 294 g |
| Producator | XEROX |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.