Cartus toner Lexmark 71B0X10, black, High Yeld 8 k, CX517de, CS517de
| Printing colours | Black |
|---|---|
| Print technology | Laser printing |
| Black toner page yield | 8000 pages |
| Approximate page yield (black, ISO/IEC 19798) | 8000 pages |
| Culoare toner | Black |
| Capacitate toner | 5001-10.000 pgs |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package type | Box |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Package depth | 101.6 mm |
| Package weight | 358 g |
| Package width | 142.2 mm |
| Package height | 101.6 mm |
| Compatibility | CS/CX 517 |
| Producator | LEXMARK |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.