Xiaomi 13T PRO 5G, DualSIM, 12GB RAM 512GB – Black
Telefon XIAOMI XI13TPRO5G12512DSBK, Dual SIM, 12 GB RAM, 512 GB,
Stoc epuizat
5.062,99 lei
Stoc epuizat
| Capacitate stocare | 512 GB |
|---|---|
| NFC | Da |
| Tip Telefon | SmartPhone |
| Sistem de operare | Android |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Memorie interna | 512 GB |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune ecran (inch) | N/A |
| Numar Nuclee | 8 |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Dimensiune ecran | N/A |
| Conectivitate internet | 5G |
| Rezolutie camera principala | N/A |
| Waterproof | Da |
| Vibratii | Da |
| Accelerometru | Da |
| Busola | Da |
| Giroscop | Da |
| Multi-touch | Da |
| Proximitate | Da |
| Protectie ecran | Corning Gorilla Glass 5 |
| Smartphone | Da |
| Tip SIM | Nano-SIM |
| Touchscreen | Capacitive |
| Slot memorie | Nu |
| LED Flash | Da |
| Panorama | Da |
| Touch focus | Da |
| Memorie agenda | Da |
| Istoric apeluri | Da |
| Sunete de apel | MP3, WAV |
| Audio | Loudspeaker – Stereo |
| Ceas | Da |
| Alarma | Da |
| Dual-SIM | Da |
| Accesare simultana SIM | Dual Standby |
| Chipset | Mediatek |
| Geotagging | Da |
| HDR (High Dynamic Range) | Da |
| 4G LTE Banda 38 (2600) | Da |
| Mesagerie | SMS (threaded view), MMS, e-Mail, Push e-Mail, IM |
| Tip: | Standard (build-in) Li-Polimer |
| Sistem operare | Android OS |
| Greutate | 200 g |
| Aspect ratio | 20:9 |
| Retea | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 – SIM 1 & SIM 2 |
| 5G | 5G |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| BLUETOOTH | 5.4, A2DP, LE |
| Autofocus | PDAF |
| 3G | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| High Refresh Rate | 144 Hz |
| Caracteristici | UFS 4.0 |
| Capacitate | 5000 mAh |
| Versiune | 13 |
| Carcasa | Fata sticla, Rama aluminiu, Spate sticla |
| Certificare | IP68Rezistenta totala la praf, apa |
| Model | Cortex-X3 + Cortex-A715 + Cortex-A510 |
| Tehnologie | AMOLED |
| Numar Culori | 68 miliarde |
| Dimensiune (inch) | 6.67 inch |
| Rezolutie | 1220 x 2712 pixeli |
| Model Chipset | Dimensity 9200+ |
| Frecventa | 33500 + 3000 + 2000 MHz |
| Procesor grafic | Immortalis-G715 MC11 |
| Camera principala | Triple 50 + 50 + 12 mpx |
| Camera secundara | 20 mpx |
| Quad-camera | Fata 1x 20 mpx, Spate 1x 50 mpx + 1x 50 mpx + 1x 12 mpx |
| Inregistrare Video | 8K@24fps4K@24/30/60fps4K/1080p@30fps HDR10+1080p@30/60/120/240fps |
| FPS (frame per second) | 4K@60fps |
| Stabilizator imagine | OIS |
| Zoom optic: | 2x |
| 4G | LTE-A |
| GPS | GPS (L1+L5), GLONASS (G1), GALILEO (E1+E5a), NavIC (L5), BDS |
| Inregistrare voce | Da |
| Infrarosu | Da |
| Spectru de culoare | Da |
| Suport incarcare rapida | Fast battery charging 120W |
| Dimensiuni | 162.2 x 75.7 x 8.5 mm |
| Wireless | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band, Wi-Fi Direct |
| Nuclee | Octa-core |
| Densitate pixeli | ~ 446 ppi |
| Producator | XIAOMI |
| Garantie | 24 |

Nu există recenzii încă.