Tastatura gaming wireless mecanica HyperX Alloy Rise 75, switch-uri HX Red – Linear, Dual mode 2,4GHz si Bluetooth, Hot-Swappable, format 75%, pana la 80 de ore autonomie cu backlighting, PC/console
| Gaming | Da |
|---|---|
| Wireless | Nu |
| Iluminare | Da |
| Backlight | Yes |
| USB connector type | USB Type-C |
| Numeric keypad | No |
| Mouse included | No |
| Connectivity technology | Wireless |
| Battery capacity | 6000 mAh |
| Recommended usage | Gaming |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Tehnologie | Fara Fir |
| Interfata | Bluetooth |
| Tastatura Mecanica | Da |
| Tasta numerice | N/A |
| Culoare | Negru |
| Built-in memory | Yes |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth |
| Polling rate | 1000 Hz |
| Pointing device | No |
| Anti-ghosting | Yes |
| Keyboard key switch | Mechanical |
| Adjustable backlight | Yes |
| Keyboard battery type | Built-in battery |
| Keyboard form factor | 75% |
| Removable keycaps | Yes |
| Backlight colour | RGB |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 330.8 x 142.2 x 48.9 mm |
| Keyboard weight | 1.02 kg |
| Product colour | Black |
| User guide | Yes |
| Power source type | Battery |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| USB Type-C charging port | Yes |
| AC adapter included | No |
| Country of origin | China |
| Cable length | 1.8 m |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Weight | 1.02 kg |
| Package width | 56 mm |
| Battery life (max) | 1500 h |
| Cables included | USB Type-A – USB Type-C |
| Package depth | 182 mm |
| Package height | 365 mm |
| USB Type-C required charging power (min) | 15 W |
| Package weight | 14 kg |
| UNSPSC-code | 43211706 |
| Height | 48.9 mm |
| Compatibility | PC, PS5™, PS4™, Xbox Series X|S™, and Xbox One™; Software Compatibility: NGENUITY |
| Depth | 142.2 mm |
| Width | 330.8 mm |
| Producator | HP |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.