Switch Dahua PFS3008-8GT; 8 ports 10/100/1000Mbps; 186mm×106mm×33mm; Common Mode 4KV; Differential Mode 0.5KV; Greutate: 508g;
Switch-uri
Switch Dahua PFS3008-8GT; 8 ports 10/100/1000Mbps; 186mm×106mm×33mm; Common Mode 4KV;
Producator:
Dahua
Disponibilitate:
Stoc epuizat
186,99 lei
Stoc epuizat
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
|---|---|
| Input current | 1 A |
| Power connector | DC-in jack |
| Power over Ethernet (PoE) | No |
| Rack mounting | No |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 8 |
| DC input voltage | 5 V |
| Installed SFP modules quantity | 0 |
| 10G support | No |
| Switch type | Unmanaged |
| MAC address table | 2000 entries |
| Packet buffer memory | 1.5 MB |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity | 8 |
| Switching capacity | 16 Gbit/s |
| Copper ethernet cabling technology | 10BASE-T, 100BASE-T, 1000BASE-T |
| Forwarding rate | 11.904 Mpps |
| Mean time between failures (MTBF) | 5051758.14 h |
| Porturi RJ 45 | 5-10 |
| Viteza Transfer | Gigabit |
| Porturi SFP | N/A |
| Montare in Rack | Nu |
| Management | Nu |
| PoE | Nu |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 45 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Sustainability compliance | Yes |
| Weight | 230 g |
| LED indicators | Yes |
| Width | 56 mm |
| Housing material | Metal |
| Depth | 133.5 mm |
| Package width | 55 mm |
| Power consumption (max) | 3 W |
| Compliance certificates | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Package depth | 136 mm |
| Package height | 153 mm |
| Package weight | 350 g |
| Height | 22 mm |
| Producator | DAHUA |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.