Switch 8 porturi PoE Hikvision DS-3T1310P-SI/HS prezinta 8 × 10/100 Mbps PoE port,1 × 1 Gbps RJ45 port,1 × 1 Gbps fiber optical port, RJ45 ort,full duplex,MDIMDI-X adaptive, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z,IEEE 802.3x,MAC Address Table 16 K,Capacity 5.6 Gbps,4 Mbits,Long Range Ports 1 to 8: up to 300 m,Power 30 W,Budget 110 W, LLDP supported for port configuration, global configuration, and neighbour discovery,Shell Metal material, Weight 0.6 kg,Dimensions :197.00 mm × 114.20 mm × 42.20 mm,Operating Temperature -30 °C to 65 °C.
Switch-uri
Switch 8 porturi PoE Hikvision DS-3T1310P-SI/HS prezinta 8 × 10/100
Producator:
Hikvision
Disponibilitate:
4 în stoc
682,98 lei 2.000,99 lei
4 în stoc
| Stackable | No |
|---|---|
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Power supply included | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Full duplex | Yes |
| VLAN support | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Switch type | Managed |
| Port mirroring | Yes |
| Rack mounting | No |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity | 8 |
| Security algorithms | SNMP |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| Flow control support | Yes |
| Rate limiting | Yes |
| Fiber ports quantity | 1 |
| 10G support | No |
| Broadcast storm control | Yes |
| Multicast support | Yes |
| MAC address table | 16000 entries |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 10 |
| Power over Ethernet (PoE) power per port | 30 W |
| Store-and-forward | Yes |
| Switching capacity | 56 Gbit/s |
| Number of VLANs | 4094 |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity | 2 |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 110 W |
| Fast Ethernet (copper) ports quantity | 8 |
| Networking standards | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Porturi RJ 45 | 5-10 |
| Viteza Transfer | Gigabit |
| Porturi SFP | N/A |
| Montare in Rack | Nu |
| Forwarding rate | 416 Mpps |
| Input voltage | 48 DC |
| Management | Da |
| PoE | Da |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 85 °C |
| LED indicators | Yes |
| Housing material | Metal |
| Depth | 42.2 mm |
| Power source | DC |
| Power consumption (max) | 120 W |
| Weight | 600 g |
| Width | 197 mm |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 65 °C |
| Power consumption (typical) | 5 W |
| Height | 114.2 mm |
| International Protection (IP) code | IP40 |
| Package weight | 12 kg |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.