Suport perete Neomounts pentru display-uri cu diagonale 60″-100″, sistem de prindere VESA 200×200~900×600, greutate maxima suportata 125kg, fix, distanta fata de perete 32mm; culoare negru. Garantie 5 ani
Suporturi TV / Monitor
Suport TV fix de perete Neomounts, 60"- 100", VESA 900x600mm,
Producator:
Neomounts
Disponibilitate:
45 în stoc
1.119,99 lei
45 în stoc
| Tip miscare suport | Fixed |
|---|---|
| Montare perete | 800×400 |
| Products per master (outer) case | 4 pc(s) |
| Master (outer) case length | 180 mm |
| Number of displays supported (on-board graphics) | 1 |
| Mounting type | Wall |
| Master (outer) case height | 430 mm |
| Tip Suport | Fix |
| Sistem rotativ | Nu |
| Dimensiune VESA minima | 200 x 200 mm |
| Dimensiune VESA maxima | N/A |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Maximum weight capacity | 125 kg |
| Minimum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Maximum screen size | 2.54 m (100) |
| Maximum VESA mount | 900 x 600 mm |
| Minimum screen size | 152.4 cm (60) |
| Distance to the wall (max) | 3.2 cm |
| Package net weight | 6.25 kg |
| Master (outer) case width | 1130 mm |
| Master (outer) case gross weight | 25 kg |
| Master (outer) case net weight | 25 kg |
| Products per pallet (EU) | 44 pc(s) |
| Montare | Perete |
| Marime Maxima Ecran | Peste 80" |
| Greutate maxima suportata | peste 51 kg |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Package depth | 40 mm |
| Housing material | Steel |
| Package width | 415 mm |
| Harmonized System (HS) code | 7326909890 |
| Package height | 1115 mm |
| Weight | 4.55 kg |
| Package weight | 63 kg |
| Maximum weight capacity (per curved/ultra-wide display) | 125 kg |
| Producator | NEOMOUNTS |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.