Suport TV Neomounts by Newstar pentru perete FPMA-W822, reglabil 4 axe, diagonala 10-30″, VESA max100x100mm, max 15Kg, negru https://www.neomounts.com/monitor/wall-mounts/fpma-w822-neomounts-by- newstar-tv-wall-mount/
Suporturi TV / Monitor
Suport TV de perete, Neomounts by Newstar FPMA-W822, 10" –
Producator:
Neomounts
Disponibilitate:
Stoc epuizat
774,99 lei
Stoc epuizat
| VESA | 100×100 |
|---|---|
| Mvmt-Type | 4-movement |
| Number of displays supported (on-board graphics) | 1 |
| Mounting type | Wall |
| Products per master (outer) case | 8 pc(s) |
| Master (outer) case height | 220 mm |
| Tip Suport | Fix |
| Sistem rotativ | Da |
| Dimensiune VESA minima | 75 x 75 mm |
| Dimensiune VESA maxima | 100 x 100 mm |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Angle of rotation | 360° |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Minimum screen size | 25.4 cm (10) |
| Swivel angle | 180° |
| Products per pallet (EU) | 192 pc(s) |
| Maximum screen size | 76.2 cm (30) |
| Tilt angle range | 0 – 30° |
| Maximum weight capacity | 15 kg |
| Master (outer) case length | 300 mm |
| Distance to the wall (min) | 9 cm |
| Package net weight | 1.1 kg |
| Distance to the wall (max) | 26 cm |
| Master (outer) case width | 705 mm |
| Master (outer) case gross weight | 11.4 kg |
| Master (outer) case net weight | 8.8 kg |
| Montare | Perete |
| Marime Maxima Ecran | sub 30" |
| Greutate maxima suportata | intre 11 si 30 kg |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Country of origin | China |
| Package height | 280 mm |
| Package width | 205 mm |
| Package depth | 85 mm |
| Producator | NEOMOUNTS |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.