Suport TV de perete Barkan fix, compatiblitate ecran 13-65″, greutate maxima suportata 50kg, VESA 75×75~400×400, negru
Suporturi TV / Monitor
Suport TV de perete Barkan fix, compatiblitate ecran 13-65", greutate
Producator:
Barkan
Disponibilitate:
Stoc epuizat
72,99 lei
Stoc epuizat
| Mounting type | Wall |
|---|---|
| VESA | 400×400 |
| Mvmt-Type | Fixed |
| Tip Suport | Fix |
| Sistem rotativ | Nu |
| Dimensiune VESA minima | 75 x 75 mm |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Dimensiune VESA maxima | 400 x 400 mm |
| Montare | Perete |
| Greutate maxima suportata | intre 31 si 50 kg |
| Max-TV-Size | ≥51" |
| TV-Max-Weight | ≥50-Kg |
| Marime Maxima Ecran | 65" |
| Producator | BARKAN |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.