Suport perete LCD/LED, E100.B, 15″-26″ Fix, VESA, max. 100x100mm, max. 15Kg, negru
Suporturi TV / Monitor
Suport TV de perete, Barkan E100.B, Fix, 15"- 26", VESA
Producator:
Barkan
Disponibilitate:
10 în stoc
34,99 lei 46,98 lei
10 în stoc
| Tip miscare suport | Fixed |
|---|---|
| Montare perete | 100×100 |
| Number of displays supported (on-board graphics) | 1 |
| Mounting type | Wall |
| Tip Suport | Fix |
| Sistem rotativ | Nu |
| Dimensiune VESA minima | 100 x 100 mm |
| Dimensiune VESA maxima | 100 x 100 mm |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Minimum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Maximum weight capacity | 15 kg |
| Maximum screen size | 66 cm (26) |
| Distance to the wall (max) | 2.4 cm |
| Distance to the wall (min) | 2.4 cm |
| Montare | Perete |
| Marime Maxima Ecran | sub 30" |
| Greutate maxima suportata | intre 11 si 30 kg |
| Product colour | Black |
| Producator | BARKAN |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.