-
Distance from the wall: 3″ / 7.5 cm.
-
Allows a tool free tilt from 0° till 15°.
-
Fits TVs with VESA (Bracket Mounting Holes Patterns) 75×75, 100×100, 100×200, 200×100, 200×200, 300×300, 300×400, 400×200, 400×300, 400×400 mm and non VESA up to 400×400 mm.
Suporturi TV / Monitor
Suport TV de perete, Barkan 31H.B, Reglabil, 29"- 65, VESA
Producator:
Barkan
Disponibilitate:
Stoc epuizat
158,99 lei
Stoc epuizat
| Tip miscare suport | Tilt |
|---|---|
| Montare perete | 400×400 |
| Sistem rotativ | Nu |
| Tip Suport | Reglabil |
| Dimensiune VESA maxima | 400 x 400 mm |
| Dimensiune VESA minima | N/A |
| Nr ecrane suportate | N/A |
| Montare | Perete |
| Greutate maxima suportata | intre 31 si 50 kg |
| Marime Maxima Ecran | ≥51" |
| Producator | BARKAN |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.