Suport perete Neomounts WL35S-850BL12; pentru display-uri cu diagonale 24″-65″, sistem de prindere VESA 75×100~200×200, greutate maxima suportata 40kg, tilt, distanta fata de perete inaltime reglabila manual 200mm; lockable – surub de siguranță inclus; culoare negru. Garantie 5 ani
Suporturi TV / Monitor
Suport perete Neomounts WL35S-850BL12; pentru display-uri cu diagonale 24"-65", sistem
Producator:
Neomounts
Disponibilitate:
Stoc epuizat
606,98 lei
Stoc epuizat
| VESA | 600×400 |
|---|---|
| Mvmt-Type | Tilt |
| Products per master (outer) case | 6 pc(s) |
| Master (outer) case net weight | 11.1 kg |
| Tilt adjustment | Yes |
| Number of displays supported (on-board graphics) | 1 |
| Mounting type | Wall |
| Master (outer) case width | 565 mm |
| Tip Suport | Fix |
| Sistem rotativ | Nu |
| Dimensiune VESA minima | 75 x 75 mm |
| Dimensiune VESA maxima | 200 x 200 mm |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Maximum weight capacity | 40 kg |
| Maximum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Tilt angle range | 0 – 12° |
| Products per pallet (EU) | 144 pc(s) |
| Minimum screen size | 61 cm (24) |
| Master (outer) case length | 240 mm |
| Maximum screen size | 165.1 cm (65) |
| Height adjustment range | 0 – 20 mm |
| Lockable | Security screw included |
| Master (outer) case gross weight | 15 kg |
| Package net weight | 2.4 kg |
| Distance to the wall (max) | 3.5 cm |
| Master (outer) case height | 343 mm |
| Montare | Perete |
| Marime Maxima Ecran | intre 61 si 80" |
| Greutate maxima suportata | intre 31 si 50 kg |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Weight | 1.55 kg |
| Height adjustment | Yes |
| Housing material | Steel |
| Package depth | 158 mm |
| Depth | 35 mm |
| Height | 270 mm |
| Harmonized System (HS) code | 7326909890 |
| Package height | 74 mm |
| Package width | 545 mm |
| Package weight | 24 kg |
| Width | 283 mm |
| Maximum weight capacity (per curved/ultra-wide display) | 40 kg |
| Depth (max) | 3.5 cm |
| Producator | NEOMOUNTS |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.