Suport perete LCD/Plasma plat/curbat Barkan, 13-65″,3 miscari: Extension, Swivel,Tilt, VESA max. 400x400mm, max. 36Kg, negru
Suporturi TV / Monitor
Suport perete LCD/Plasma plat/curbat Barkan, 13-65",3 miscari: Extension, Swivel,Tilt, VESA
Producator:
Barkan
Disponibilitate:
10 în stoc
148,99 lei 712,99 lei
10 în stoc
| Mounting type | Wall |
|---|---|
| VESA | 400×400 |
| Mvmt-Type | 4-movement |
| Sistem rotativ | Da |
| Tip Suport | Reglabil |
| Dimensiune VESA maxima | 400 x 400 mm |
| Dimensiune VESA minima | N/A |
| Nr ecrane suportate | 2 |
| Montare | Perete |
| Max-TV-Size | ≥51" |
| Marime Maxima Ecran | 65" |
| TV-Max-Weight | 31-50-Kg |
| Greutate maxima suportata | 36kg |
| Producator | BARKAN |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.