Neomounts by Newstar full motion dual desk mount (grommet) for two 10- 27″ monitor screens, height adjustable – Black General Min. screen size*: 10 inch Max. screen size*: 27 inch Min. weight: 0 kg (per screen) Max. weight: 8 kg (per screen) Screens: 2 VESA pattern: 75×75, 100×100 mm VESA minimum: 75×75 mm VESA maximum: 100×100 mm Desk mount: Grommet Functionality Type: Full motion, Tilt, Rotate, Swivel Height adjustment: 0-45 cm Depth adjustment: 10-43 cm Tilt (degrees): 180° Swivel (degrees): 180° Rotate (degrees): 360° Adjustment type: Manual https://www.neomounts.com/home-office-solutions/monitor-desk- mounts/fpma-d960d-neomounts-by-newstar-monitor-desk-mount/
Suporturi TV / Monitor
Neomounts by Newstar full motion dual desk mount (grommet) for
Producator:
Neomounts
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.549,99 lei
Stoc epuizat
| Max-Weight | 30-Kg |
|---|---|
| Mvmt-Type | 5-movement |
| Products per master (outer) case | 2 pc(s) |
| Cable management | Yes |
| Rotating | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | 0 – 180° |
| Swivel angle range | 0 – 180° |
| Number of displays supported (on-board graphics) | 2 |
| Master (outer) case width | 500 mm |
| Tip Suport | Fix |
| Sistem rotativ | Da |
| Dimensiune VESA minima | 75 x 75 mm |
| Dimensiune VESA maxima | 100 x 100 mm |
| Nr ecrane suportate | 2 |
| Angle of rotation | 360° |
| Mounting type | Desk |
| Maximum weight capacity | 8 kg |
| Maximum screen size | 68.6 cm (27) |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Maximum weight capacity (per curved/ultra-wide display) | 8 kg |
| Height adjustment type | Manual |
| Minimum screen size | 25.4 cm (10) |
| Swivel angle | 180° |
| Master (outer) case length | 280 mm |
| Distance to the wall (max) | 43 cm |
| Mounting | Grommet |
| Distance to the wall (min) | 10 cm |
| Height adjustment range | 0 – 450 mm |
| Depth adjustment range | 100 – 430 mm |
| Master (outer) case height | 345 mm |
| Master (outer) case net weight | 9.4 kg |
| Products per pallet (EU) | 48 pc(s) |
| Master (outer) case gross weight | 1.02 kg |
| Montare | Birou |
| Marime Maxima Ecran | sub 30" |
| Greutate maxima suportata | sub 10 kg |
| Product colour | Black |
| Country of origin | Taiwan |
| Package height | 139 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Housing material | Steel |
| Package weight | 4.2 kg |
| Package depth | 248 mm |
| Harmonized System (HS) code | 7326909890 |
| Height | 450 mm |
| Package width | 473 mm |
| Weight | 3.98 kg |
| Depth | 1430 mm |
| Panel mounting interface | 100 x 100,75 x 75 mm |
| Producator | NEOMOUNTS |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.