SSD Patriot Spark, 512GB, M.2 2280, rata transfer r/w: 1700/1100 mb/s, 7mm
SSD-uri Interne
SSD Patriot P300 512GB, NVMe, M.2 2280
Producator:
Patriot
Disponibilitate:
Stoc epuizat
877,99 lei
Stoc epuizat
| _Recomandat Gaming | Nu |
|---|---|
| Iluminare led | Nu |
| Format SSD | M.2 |
| Format | M.2 |
| Suport NVMe | Da |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Interfata | PCI Express 3.0 x4 |
| NVMe version | 1.3 |
| Capacitate | 512 GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| Interface | PCI Express |
| Sequential write speed (CDM) | 1200 MB/s |
| Sequential write speed (ATTO) | 1200 MB/s |
| TBW rating | 160 |
| Random read (4KB) | 290 IOPS |
| Random write (4KB) | 260 IOPS |
| Sequential read speed (ATTO) | 1700 MB/s |
| Sequential read speed (CDM) | 1700 MB/s |
| Citire max | 1700 MB/s |
| Interfață SSD | PCI-E |
| Scriere Max | 1200 MB/s |
| Weight | 9 g |
| Height | 3.8 mm |
| Certification | CE, FCC |
| Package weight | 20 g |
| Package width | 130.8 mm |
| Package depth | 66 mm |
| Package height | 99.6 mm |
| Producator | PATRIOT |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.