Gigabyte SSD Aorus Gen4 500GB, M.2, 3D TLC NAND Flash, Viteza citire: 5,000 MB/s, Viteza scriere: 3,800 MB/s, Dimensiuni; 80 x 22 x 2.3 mm,
SSD-uri Interne
Gigabyte SSD Aorus Gen4 500GB, M.2, 3D TLC NAND Flash,
Producator:
Gigabyte
Disponibilitate:
Stoc epuizat
498,99 lei
Stoc epuizat
| Bracket-3.5in | No |
|---|---|
| _Recomandat Gaming | Da |
| Iluminare led | Nu |
| Format SSD | M.2 |
| Suport NVMe | Da |
| Hardware encryption | No |
| TBW rating | 300 |
| Memory type | 3D TLC NAND |
| Scriere Max | 3000 – 4000 MB/s |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| TRIM support | Yes |
| Citire max | 5000 – 5500 MB/s |
| Read speed | 5000 MB/s |
| Write speed | 3800 MB/s |
| Component for | PC |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| NVMe version | 1.4 |
| SSD form factor | M.2 |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Interfață SSD | PCI-E |
| Average power consumption (read) | 4 W |
| Average power consumption (write) | 4 W |
| SSD capacity | 500GB |
| Recomandat Gaming | Da |
| Interfata | PCI Express 4.0 x4 |
| Format | M.2 |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 70 °C |
| Width | 80 mm |
| Depth | 22 mm |
| Height | 2.3 mm |
| Clasa | Consumer |
| Seria | 5000E |
| Tip SSD | Intern |
| Capacitate | 500 GB |
| MTBF | 1.500.000 ore |
| Viteza de scriere max. | 3800 MB/s |
| Viteza de citire max. | 5000 MB/s |
| Inaltime | 2.3 mm |
| Dimensiuni | 80 x 22 x 2.3 mm |
| Lungime slot M.2 | 80 mm |
| Consum (activ) max. | 4.3 W |
| Temperatura de functionare | 0 – 70 grade C |
| Rezistenta la socuri | 1500G |
| Total Bytes Written (TBW) | 300 TB |
| Producator | GIGABYTE |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.