Splitter Lindy 8 Port HDMI 2.0, latime de banda suportata 18Gbps, rezolutie maxima 3840×2160@60Hz 4:4:4 8bit, negru
Splittere audio-video
Splitter Lindy 8 Port HDMI 2.0, latime de banda suportata
Producator:
Lindy
Disponibilitate:
3 în stoc
1.043,99 lei 1.452,99 lei
3 în stoc
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
|---|---|
| HDCP | Yes |
| Video port type | HDMI |
| Video out | 8x HDMI |
| Rezolutie maxima | 3840 x 2160 pixels |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Porturi Video: | 8 |
| Video ports quantity | 9 |
| Number of displays supported (on-board graphics) | 8 |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| AC adapter included | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Weight | 728 g |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 90% |
| Manual | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| LED indicators | Yes |
| Housing material | Metal |
| Package type | Box |
| Package height | 68 mm |
| Package width | 277 mm |
| Width | 243 mm |
| Height | 16 mm |
| AC input voltage | 12 V |
| Package depth | 183 mm |
| Package weight | 913 g |
| Depth | 10.2 mm |
| Certification | CE, FCC, REACH & California Proposition 65 |
| Producator | LINDY |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.