Ceas Garmin Lily editia Sport, display AMOLED, dimensiune afisaj 34.5 mm, rezolutie afisaj 240 x 201 pixeli, memorie 8GB, autonomie pana la 5 zile, rezistanta la apa pana la 5 ATM, greutate: 24g, Ramă Cream Gold cu carcasă Dust Rose şi curea din silicon
SmartWatch-uri
Ceas Garmin Lily editia Sport, display AMOLED, dimensiune afisaj 34.5
Producator:
Garmin
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.941,99 lei
Stoc epuizat
| USB Port | No |
|---|---|
| Mobile network connection | No |
| Ambient light sensor | Yes |
| Accelerometer | Yes |
| Display technology | TFT |
| Wireless charging | Yes |
| Built-in camera | No |
| Pedometer | Yes |
| Lens material | Glass |
| Protection features | Waterproof |
| Display | Digital |
| Dimensiune display | Sub 1.5 inch |
| Forma: | Rotund |
| Rezolutie | 240 x 201 pixeli |
| Autonomie (ore) | Sub 120 ore |
| Material curea/bratara | Silicon |
| Sistem de operare | Android/iOS |
| Waterproof | Da |
| GPS | Da |
| Band material | Silicone |
| Water resistance | 5 ATM |
| Heart rate monitor | Yes |
| Distance travelled | Yes |
| Calories burned | Yes |
| Personal goals | Yes |
| Quality of sleep | Yes |
| Smart notifications | Yes |
| Alarm clock | Yes |
| Stopwatch | Yes |
| Find my phone function | Yes |
| Market positioning | Smartwatch |
| Blood oxygen sensor | Yes |
| Activity tracker | Yes |
| Watch glass type | Corning Gorilla Glass 3 |
| Wrist size range | 110 – 175 mm |
| Buckle colour | Gold |
| Closure type | Single prong strap buckle |
| Weather display | Yes |
| Calendar notifications | Yes |
| Waterproof up to | 50 m |
| Heart rate sensor type | Optical |
| Heart rate contact sensors | Yes |
| Stress monitoring function | Yes |
| Band size | One Size |
| Display size (HxV) | 25.4 x 21.3 mm |
| Watch case size | 34.5 mm |
| Maximum strap length | 17.5 cm |
| Auto standby | Yes |
| Thickness | 1.01 cm |
| Watch case colour | Gold, Rose |
| Band colour | Rose |
| Culoare Bratara | Roz |
| Culoare Cadran | Gold |
| Touchscreen | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | No |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Built-in speaker(s) | No |
| GPS (satellite) | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Battery type | Built-in battery |
| Built-in microphone | No |
| Manual | Yes |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Certification | CE |
| Display type | Digital |
| Shape | Round |
| Timer | Yes |
| Depth | 34.5 mm |
| Width | 345 mm |
| Battery life (max) | 120 h |
| Weight | 24 g |
| Display resolution | 240 x 201 pixels |
| Battery life | 5 day(s) |
| Producator | GARMIN |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.