TP-Link Tapo L900-5 Smart light strip, Wi-Fi,multicolor, Dimmable, cuttable, Wi-Fi Protocol IEEE 802.11b/g/n, Wi-Fi Frequency 2.4 GHz Wi- Fi, 220–240 V, 50/60 Hz, 13.5W, Dimensions 5000×10×1.6 mm.
Smart home
TP-Link Tapo L900-5 Smart light strip, Wi-Fi,multicolor, Dimmable, cuttable, Wi-Fi
Producator:
Tp-link
Disponibilitate:
12 în stoc
121,99 lei 193,00 lei
12 în stoc
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| Easy to install | Yes |
| Suitable for outdoor use | Yes |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Bulb type | LED |
| Length | 5000 mm |
| Tip Produs | Accesorii Iluminat |
| Culoare | Altele |
| Frecventa wireless | 2.4 Ghz |
| Light colour | Variable |
| Dimmable | Yes |
| Colour changing | Yes |
| Suitable for light type | Ambience |
| Mounting type | Adhesive tape |
| Flexibility | Yes |
| Cut to size | Yes |
| Total power | 13.5 W |
| Bulb lifetime | 50000 h |
| Thickness | 1.6 mm |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Power source type | AC |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Product colour | Multicolour |
| Remotely operated | Yes |
| Weight | 57 g |
| AC input voltage | 220 – 240 V |
| Width | 10 mm |
| Package weight | 320 g |
| Power consumption (typical) | 13.5 W |
| Operating temperature (T-T) | -15 – 40 °C |
| Package width | 119.5 mm |
| Package depth | 144.5 mm |
| Package height | 68.5 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.