HPE ProLiant DL380 Gen11 4510 2.4GHz 12c 1P 2x32GB-R 8SFF 1×7.68TB NVMe SSD 2x1000W PS EU Server

Sisteme server
HPE ProLiant DL380 Gen11 4510 2.4GHz 12c 1P 2x32GB-R 8SFF
Producator:
Hpe
Disponibilitate:
Stoc epuizat
94.984,99 lei
Stoc epuizat
| Internal memory | 64 GB |
|---|---|
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor cores | 12 |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Optical drive type | No |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Processor cache | 30 MB |
| Memory layout (slots x size) | 2 x 32 GB |
| Processor frequency | 2.4 GHz |
| Number of processors installed | 1 |
| Power Supply | 1000 W |
| Processor family | Intel Xeon Silver |
| Chassis type | Rack (2U) |
| Form factor | Rack 2U |
| Frecventa Procesor: | 2.4 GHz |
| Familie Procesor | Xeon |
| Numar Nuclee | 12 |
| Capacitate RAM | 64GB |
| Tip Memorie RAM | DDR5 |
| Capacitate HDD | 8TB |
| Putere Sursa | 1000 W |
| Processor model | 4510 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 4 |
| Sistem de operare | N/A |
| Number of main power supplies | 2 |
| Supported RAID controllers | Embedded SATA controller (AHCI or Intel SATA Hybrid RAID controller) |
| Producator | HPE |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.