HPE DL360 G11 4514Y MR408I-O NC 8SFF SVR
HPE DL360 G11 4514Y MR408I-O NC 8SFF SVR
Stoc epuizat
119.924,99 lei
Stoc epuizat
| ECC | Yes |
|---|---|
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| RAID support | Yes |
| Hot-Plug support | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Optical drive type | No |
| On-board graphics card | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Processor cores | 16 |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 32 GB |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Processor frequency | 2 GHz |
| Processor cache | 30 MB |
| Processor boost frequency | 3.4 GHz |
| Number of processors installed | 1 |
| Power Supply | 1000 W |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Processor generation | Intel Xeon Scalable 4th Gen |
| Motherboard chipset | Intel C741 |
| Number of HDDs supported | 8 |
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Maximum graphics card memory | 16 MB |
| Maximum number of SMP processors | 2 |
| Rack mounting | Yes |
| Redundant power supply (RPS) support | Yes |
| Supported HDD sizes | 2.5 |
| Total storage capacity | 0 GB |
| Processor family | Intel Xeon Silver |
| Chassis type | Rack (1U) |
| Maximum internal memory | 8.19 TB |
| HDD interface | SATA, Serial Attached SCSI (SAS) |
| SSD interface | SATA, Serial Attached SCSI (SAS) |
| Supported SSD sizes | 2.5 |
| Number of SSDs supported | 8 |
| Remote administration | iLO 6 ASIC |
| Form factor | Rack 1U |
| Familie Procesor | Xeon |
| Numar Nuclee | 16 |
| Capacitate RAM | 32GB |
| Tip Memorie RAM | DDR5 |
| Capacitate HDD | None |
| Putere Sursa | 1000 W |
| Processor model | 4514Y |
| Maximum storage capacity | 153.6 TB |
| Operating altitude | 0 – 3050 m |
| Non-operating altitude | 0 – 9144 m |
| LAN controller | Broadcom BCM5716 |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 35 °C |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Storage temperature (T-T) | -30 – 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 – 90% |
| Memory slots | 32x DIMM |
| Height | 429 mm |
| Width | 434.6 mm |
| Depth | 753.1 mm |
| Sistem de operare | Fara sistem de operare |
| Numar Thread-uri | 32 |
| USB 3.0 | 2 |
| Frecventa Procesor: | 2.00 GHz |
| Cache | 30 MB |
| Midsize Business | Da |
| Numar surse suportate | 2 |
| Procesoare instalate | 1 |
| Socket | 4677 |
| Tehnologii | 10 nm Enhanced SuperFin |
| Procesoare suportate | 2 |
| Chipset | Intel C741 |
| Memorie RAM inclusa | Da |
| Tip RAM | DDR5 |
| Numar sloturi ocupate | 1 |
| Frecventa memorie instalata | 5600 MHz |
| DIMM | RDIMM |
| Compatibilitate DIMM | RDIMM |
| Hot Plug/Hot Swap | Da |
| Video | 1x VGA |
| Tip sursa | Hot Plug |
| Capacitate memorie instalata | 32 GB |
| Unitate optica inclusa | Nu |
| Numar surse instalate | 1 |
| Redundanta | Nu |
| Suport RAID | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Tip: | Nu |
| Nucleu | Emerald Rapids |
| Numar sloturi RAM | 32 |
| Memorie maxima | 8 TB |
| Frecventa memorie suportata | 5600 MHz |
| Max TDP | 150 W |
| Tip unitati de stocare suportate | 2.5 inch |
| Tip Memorie: | RDIMM |
| Model-procesor | Silver 4514Y |
| Frecventa turbo max | 3.40 GHz |
| Sloturi PCI Express 3.0 x8 | 1 |
| Numar maxim de unitati | 8 x 2.5 inch |
| Sloturi Expansiune | 2 |
| Tip Procesoare suportate | A patra Generatie Intel Xeon ScalableA cincea Generatie Intel Xeon Scalable |
| FAN | 5 |
| Controller stocare | HPE MR408i-o |
| Certificare | 80 PLUS Titanium |
| Stocare inclusa | Nu |
| Sloturi PCI Express 3.0 x16 | 1 |
| Altele | 1 x HPE iLO Management |
| Dimensiuni | 241 x 600 x 990 mm |
| Greutate | 32.33 kg |
| Sloturi PCI Express 5.0 x16 | 2 |
| Interfata suportata | SAS/SATA/NVMe |
| Controller retea | Broadcom 57416 |
| Detalii controller retea | 2x RJ45, 10/100/1000/10000 Mbps |
| Detalii controller stocare | 4 GB Cache |
| Observatii | Capacitatea si frecventa memoriei maxime poate fi influentata de procesorul echipat |
| Producator | HPE |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.