Soundbar Sony HTS60, 5.1ch, 1000 W
Sisteme audio
Soundbar Sony HTS60, 5.1ch, 1000 W
Producator:
Sony
Disponibilitate:
16 în stoc
4.944,99 lei
16 în stoc
| HDMI | 1 |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Telecomanda | Da |
| NFC | N/A |
| Jack 3.5mm | N/A |
| Audio output channels | 5.1 channels |
| Audio Return Channel (ARC) | Yes |
| Wall mounting kit | Yes |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Subwoofer included | Yes |
| Digital audio optical in | 1 |
| AUX in | Yes |
| Utlizare | SoundBar |
| Number of HDMI outputs | 1 |
| Soundbar weight | 2.6 kg |
| Consumer Electronics Control (CEC) | BRAVIA Sync |
| Subwoofer depth | 38.8 cm |
| Subwoofer height | 38.8 cm |
| RMS rated power | 1000 W |
| Equalizer modes | Night, Voice |
| Bluetooth codec | AAC, SBC |
| Subwoofer power consumption | 60 W |
| Subwoofer width | 27.5 cm |
| Subwoofer weight | 11.6 kg |
| Rear speaker width | 10.1 cm |
| Rear speaker depth | 9.8 cm |
| Rear speaker height | 21.6 cm |
| Rear speaker weight | 890 g |
| Sony technologies (AV/TV) | Voice Zoom 3 |
| Putere RMS | peste 100W |
| Wireless | Da |
| Amplificator | N/A |
| Batteries included | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Cables included | HDMI |
| Depth | 90 mm |
| Warranty card | Yes |
| Wall mountable | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height | 64 mm |
| Width | 90.7 mm |
| Audio formats supported | LPCM, MPEG-2 |
| BLUETOOTH | 5.1 |
| Putere consumata stand-by | ≤ 0.5 W |
| Tip sistem | Soundbar |
| Dolby Digital | Da |
| Jack 3.5 mm | 1 |
| Audio optical | 1 |
| Putere Subwoofer | 240 W |
| Putere Totala | 1000 W |
| Caracteristici | Tehnologii audio: Dolby AtmosDolby Surround |
| DTS | Da |
| Putere Consumata | 60 W (subwoofer)30 W (soundbar) |
| Accesorii incluse | 1 x Cablu HDMI1 x Cablu alimentare2 x Baterii AAA2 x Boxa1 x Soundbar1 x Subwoofer 1 x Telecomanda |
| Alte functii | Control prin aplicatie |
| Dimensiune: | 907 x 90 x 64 mm (soundbar)275 x 388 x 388 mm (subwoofer) |
| Greutate | 2.6 Kg (soundbar)11.6 Kg (subwoofer) |
| Producator | SONY |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.