Receiver AV SONY STR-DH590, 5.2 canale, Hi-Res, 4K HDR, 3D, 5 x 145 W, Amplificator, Bluetooth, Tuner FM, Negru
Sisteme audio
Receiver AV SONY STR-DH590, 5.2 canale, Hi-Res, 4K HDR, 3D,
Producator:
Sony
Disponibilitate:
Stoc epuizat
3.297,99 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | No |
|---|---|
| NFC | N/A |
| Jack 3.5mm | N/A |
| Card reader integrated | No |
| Ethernet LAN | No |
| USB ports quantity | 1 |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| 3D | Yes |
| AirPlay | No |
| Audio Return Channel (ARC) | Yes |
| Auto standby | Yes |
| Digital audio optical in | 1 |
| Utlizare | N/A |
| Number of HDMI outputs | 1 |
| Supported radio bands | FM |
| Audio (L/R) in | 4 |
| FM antenna ports quantity | 1 |
| Preset stations quantity | 30 |
| Optical drive included | No |
| Audio output channels | 5.2 channels |
| Receiver type | Surround |
| Power output per channel (1KHz@6 Ohm) | 145 W |
| Output impedance | 6 – 16 Ω |
| HDMI in | 4 |
| Digital audio coaxial in | 1 |
| Auto digital tuning | Yes |
| Audio decoders | DSD, DTS 96/24, DTS-HD HR, DTS-HD Master Audio, Dolby Digital, Dolby Dual Mono |
| Graphical user interface (GUI) | Yes |
| Consumer Electronics Control (CEC) | BRAVIA Sync |
| Tip sistem | 5.1 |
| Putere RMS | peste 100W |
| BLUETOOTH | Da |
| Wireless | N/A |
| Amplificator | N/A |
| Width | 430 mm |
| AC input voltage | 120 V |
| AC input frequency | 60 Hz |
| Depth | 297 mm |
| Height | 13.3 mm |
| Weight | 7.1 kg |
| Headphone connectivity | 6.3 mm |
| Producator | SONY |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.