Boxa portabila SONY SRS-ULT70B, ULT FIELD 7, Ultimate Deep BASS, Bluetooth 5.2, Rezistenta la apa IP67, Iluminare LED, Intrare microfon, Autonomie 30 ore, Negru
Sisteme audio
Boxa portabila SONY SRS-ULT70B, ULT FIELD 7, Ultimate Deep BASS,
Producator:
Sony
Disponibilitate:
Stoc epuizat
3.242,99 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | No |
|---|---|
| NFC | N/A |
| Jack 3.5mm | N/A |
| Card reader integrated | No |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector type | USB Type-A |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Number of speakers | 1 |
| Woofer | Yes |
| FM radio | No |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Recommended usage | Universal |
| Utlizare | Portabil |
| AUX in | No |
| Tweeter | Yes |
| Number of tweeter drivers | 2 |
| Number of woofer drivers | 2 |
| Product design | Tube |
| Number of passive radiators | 2 |
| Bluetooth range | 30 m |
| Tweeter diameter | 4.6 cm |
| Woofer diameter | 11.4 cm |
| Bluetooth profiles | A2DP, AAC, AVRCP, LDAC, SBC, SPP |
| 6.35 mm connector | Yes |
| Protection features | Rust resistant |
| AC adapter input voltage | 120 – 240 V |
| Tip sistem | 1.0 |
| Putere RMS | N/A |
| BLUETOOTH | Da |
| Wireless | N/A |
| Amplificator | N/A |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Cables included | AC |
| Depth | 222 mm |
| Weight | 6.3 kg |
| Battery type | Built-in battery |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Battery recharge time | 5 h |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Package weight | 8 kg |
| Power consumption (typical) | 45 W |
| Cord length | 1.5 m |
| Battery life (max) | 30 h |
| Package depth | 269 mm |
| Package height | 307 mm |
| Audio formats supported | MP3, WAV, WMA |
| Product type | Party speaker |
| Height | 224 mm |
| Width | 512 mm |
| Package width | 573 mm |
| Producator | SONY |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.