Specificatii
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip boxa | Portabila |
| Material | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Caracteristici cheie | Rezistent la apa |
CARACTERISTICI TEHNICE
| Functii | Hands-free Sunet surround Asistenta vocala |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi USB-C |
| Versiune Bluetooth | 4.2 |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Autonomie acumulator | 8 h |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Capacitate acumulator | 4800 mAh |
| Tensiune alimentare | 5 V |
CARACTERISTICI AUDIO
| Numar difuzoare | 1 |
| Putere | 20 W |
| Raspuns in frecventa | 65 – 20000 Hz |
DIMENSIUNI
| Latime | 88 mm |
| Adancime | 88 mm |
| Inaltime | 170 mm |
| Greutate | 735 g |
ACCESORII
| Continut pachet | Boxa portabila |
Nu există recenzii încă.